#
 • DjSiT / Mariusz Makowski

  Mariusz Makowski DjSiT (Właściciel MMTRECORDS) ur. 1989r w Warszawie jest producentem muzyki elektronicznej i djem grającym również Live Act. Na początku był zakochany w Minimal Techno i wszystkim co związane z minimalowym, mrocznym i głebokim brzmieniem. Aktualnie nagrywa i gra klimaty w których usłyszymy: dub techno, detroit techno, minimal, deep house, micro house, chicago house, ambient, chillout. Jednak od roku 2010 jest mocno związany z muzyką: neo trance, progressive i dnb co nie znaczy że na tym poprzestanie. W jego produkcjach usłyszymy wiele głębi mocnego dubowego subbasu i naturalnych instrumentów a wszystko to zmiksowane w klimacie który kocha czyli TECHNO. Jest związany z Labelami takimi jak: Tanztone Records, Dirty Stuff Records, Nitodrum oraz Warszawskimi rozgłośniami FM Radio Kampus i Chilli Zet

  Kielboo / Tomasz Murawski

  Urodzony w 1985 r. w Ciechanowcu, małym mieście położonym na Podlasiu. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął w wieku 15 lat obierając ksywę ? Kielboo. Od tamtej pory starał się poszerzać swoje horyzonty przez różne style muzyczne począwszy od muzyki trance, progressive po elektro-house oraz minimal. W swoich setach łączy różne gatunki muzyki elektronicznej tworząc mieszankę, w której każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. Nieustannie doskonali umiejętności i wytrwale zbiera materiał muzyczny. Współpracuje z wieloma artystami z Polski oraz zagranicy, na swoje audycje zaprasza Djów takich jak. Mason, Style of Eye czy Poziom X. ... Jego kreatywność i ambicja zyskały już uznanie, między innymi dzięki eksperymentom które nadają jego setom inny oddźwięk i czyni je oryginalnymi. Sklejając kawałki stawia na jakość w pełnym wymiarze tego słowa. Jest zdania iż każdy DJ powinien być zadowolony z tego co robi i przykładać się do swojej pracy, która w rezultacie przyniesie satysfakcję.

  Michał Jabłoński

  Muzyką elektroniczną zainteresował się po pierwszej wizycie w, nieistniejącym już, warszawskim klubie Paragraf 51, ale swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w klubie Przestrzeń Graffenberga, w 2004 roku, gdzie zaczynał grać z gramofonów mocniejsze odmiany techno. Pierwszy jego występ z własnym materiałem odbył się w klubie No Mercy, w 2007 roku, na jednej z cyklicznych imprez projektu audio-wizualnego „Horry Tone”. Michał stara się nie ograniczać do jednego gatunku elektroniki – eksperymentował z różnymi dźwiękami, np.: dubstep, house, minimal, techno, IDM, ambient, glitch czy drum and bass. Jednak obecnie preferuje energiczne, surowe techno na tempie 133 BPM. Oscyluje również wokół dźwięków zbliżonych do dub techno, pełnych przestrzeni i szumu. Michał zaprezentował swoją twórczość w Warszawskich klubach takich jak 1500m2, Nowa Jerozolima, M25, CDQ, Tomba Tomba, Luzztro, Skrawek, Znajomi Znajomych, No Mercy, a także na pół-nielegalach które odbywały sie na Starych Przebieralniach Basenów Skry. Odwiedził też Metro [Białystok] , Labyrinth Of Sound Festival [Stalowa Wola], Labirynt [Stalowa Wola], Rocka Club [Gliwice], Protokultura [Tczew], INQbator [Katowice], 8Bit [Poznań], Projekt LAB [Poznań] a także Mezzoforte, Aula 313, Karoseria Bar w Szczecinie. Od dłuższego czasu współpracuje z wytwórnią Minicromusic oraz współtworzy, wraz z Pawłem Zawadzkim [Weld], duet o nazwie RØOM 23.

  Dastin / Robert Gratza

  Szczecin - Polska • Dj/producent/remixer wspołzałożyciel Dual Force Records i Keep On Techno records. • Gra i tworzy minimal techno / tech house • Wydał ponad 100 trackow na ponad 25 labelach w tym m.in: Phobiq, Globox, Patterns, Sub Cult, Techment, Sisma, InterTech, Dirty Stuff etc.. • Recenzje utworow na łamach Dj Magazine Polska, Trackitdown.net • Utwory biorące udział w kompilacjach takich jak np "Defqon.1 2009 Scrap Attack" czy "Record Techno vol 2" • Tracki supportowane m.in przez: Umek, Cristian Varela, Tom DeClerque, Eddie Halliwell, Dave The Drummer, Brian Taaffe, Tony Rohr, Claude Von Stroke, Pedro Delgardo, Ruslan Mays, Reaky, Tex-Rec, Ian Void, Vortechtral, Peter Fern, Lukash Andego, Angelo Mike, Siasia, Larix & wielu innych.

  Lcaise

  Jack Fish Właściciel Tanztone Records.