#

Studio nagrań - Mix/Mastering

Studio - MMT RECORDS - Studio Nagrań - Mastering - Mix

Nasze studio

Studio nagrań MMTRECORDS.PL oferuje swoją przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie analogową jakość dźwięku. Zajmujemy się profesjonalnym (analogowym) masteringiem, miksem oraz produkcją muzyki. Jeśli chcesz nagrać swój utwór, wokal, instrument w torze analogowym, to miejsce jest dla Ciebie. Kliknij w przycisk (zobacz więcej) i zapoznaj się z naszą ofertą

2023-01-01
zobacz więcej

Niusy

MMT RECORDS - POCZĄTKI MOBYEGO

POCZĄTKI MOBYEGO

Moby napisał książkę, w której wspomina trudne początki swojej kariery, zanim ukazał się przełomowy album "Play". Moby postanowił podzielić się z fanami swoimi doświadczeniami z pierwszych 10 lat kariery, czyli okresu od końca lat 80 do przełomowego albumu "Play" z 1999 roku. Spisał je w książce zatytułowanej "Porcelain: A Memoir".

2015-11-05
czytaj dalej
MMT RECORDS - MAYDAY POLAND 2015 TIMETABLE

MAYDAY POLAND 2015 TIMETABLE

Organizator imprezy Mayday Poland, która odbędzie się 7 listopada w katowickim Spodku, opublikował godzinowy program występów.

2015-10-13
czytaj dalej
MMT RECORDS - HISTORIA TECHNO VIKINGA

HISTORIA TECHNO VIKINGA

Po 15 latach od nakręcenia sławnego filmiku powstał dokument opowiadający pełną historię Techno Vikinga. Poznaj kulisy niechcianej sławy jednej z najpopularniejszych postaci internetu. Autorem viralowego filmiku z Techno Vikingiem jest Matthias Fritsch, który zamieścił go na swojej prywatnej stronie w 2000 roku.

2015-10-24
czytaj dalej
MMT RECORDS - Ibiza bez afterów?

Ibiza bez afterów?

Władze Ibizy zdecydowały, że w sezonie 2016 imprezy na wyspie będą trwały krócej niż dotychczas. Co na to miłośnicy niekończących się imprez?

2015-10-24
czytaj dalej

NewsLetters

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wydaniach? Podaj nam swój adres e-mail i bądź na bieżąco.

NAJPOPULARNIEJSZE WYDANIA